KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8816676
nr 881 6676
Engelskt lantmotiv, 1800-tal, monogramsign. FB, 24x29
Kondition: lagad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:29:52
700 kr
700 kr
800 kr